Fikir360 2014 yılında temelleri atılan bir SEO & Web Tasarım ajansıdır. İnternet reklamcılığı ve SEO konusunda 8-10 yıllık tecrübesi ile İzmir’de kaliteli işlere imza atmış bir ekibin bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Kuruluşunun hemen ardından gerçekleştirdiği SEO konferansı 2014 İzmir ile adını biranda tüm Türkiye’ye duyurdu. Türkiye’de ilk ücretsiz SEO Konferansı olması özelliği ile NTV nin dikkatini çekmiş ve haberi yapılmıştır. Böylece, alanında başarılı işlere imza atmış ve Türkiye’de tanınan 5 konuşmacı ile 250 kişinin dinleyici olarak katıldığı müthiş bir ilk adımdı.

Fikir360’ın kaliteli tasarımları ve başarısı konferansta da takdir toplamıştır ve birçok kurumsal firmanın da dikkatini çekmiştir. Kalitesi ile Web Tasarım İzmir kelimesi ile neredeyse birlikte anılır oldu özellikle İstanbul’daki müşterileri tarafından. İzmir’de web tasarım şirketleri son yıllarda diğer illerdeki firmalar tarafından fazlaca tercih edilmeye başlandı. Hatta bir İzmir Web Tasarım ajansıyla çalışmak popüler oldu diyebiliriz. Buna sebep ise İzmir’deki ajansların kaliteli hizmet vermesi ve yaratıcı fikirlere sahip olması diyebiliriz.

Web tasarım tek başına yeterli bir tanıtım, reklam çeşidi değildir. Web sitenizi sizi tanımayan kişilere ulaştırmak için SEO olmazsa olmazlardandır. Arama motoru optimizasyonu yani Google ile yaratıcı tasarımlarını birleştirmeyi başarmış birkaç Web Tasarım İzmir firmasından biridir Fikir360. Hem web tasarım hem de SEO Danışmanlığı hizmetini başarılı bir şekilde İzmir ofisinde sürdürmektedir.

Teklif almak için BURAYA tıklayın. veya 0 554 468 53 43 arayabilirsiniz.

Proje Gelişim Süreci