Web tasarım hizmeti vermeye güzel izmir de başlayan fikir 360 bu şehri ve sıcak insalarını çok sevmiştir. Sektörel önceliğini izmir olarak belirleyen ekibimiz globalleşen dünyamızda kabına sığmaz olmuş ve öncelikle tüm Türkiye geneline sonrada Hollanda ve Almanya gibi avrupa ülkelerine web tasarım hizmetini izmir üzerinden vermeye devam etmiştir.

Önceki yıllarda özellikle web tasarım denildiğinde İstanbul akla gelirken 1-2 yıldır İzmir Web Tasarım firmaları gözde olmuştur. Bunda birçok faktör etken olmuştur ancak en önemlileri olarak daha az maliyet ile daha yaratıcı projelerin ortaya çıkmasını gösterebiliriz.

Başka bir şehirden web tasarım hizmeti almanın günümüzde çok bir sıkıntısı kalmamıştır. Telefon ve internet üzerinden sorunlar halledilebilmektedir. Yüz yüze görüşmeler için ise uçak biletleri zaman zaman otobüs biletlerinden bile düşük olabilmektedir.

Kısacası; Fikir 360 Web Çözümleri olarak bizler, izmir de web tasarım hizmetimizi vermeye başlamış ve emin adımlarla tecrübe kazanarak büyümeye ve hedef bölgemizi genişletmeye devam ediyoruz.

Teklif almak için BURAYA tıklayın. veya 0 554 468 53 43 arayabilirsiniz.

Proje Gelişim Süreci