Fikir360, 11 yıllık bilgi birikimi ve sektörel tecrübesi sonucunda sektördeki olumsuzlukları müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan tüm yanlışları çok iyi analiz ederek bunları ortadan kaldırmak ve çalıştığı kişi veya kuruluşlar ile sağlam temellere dayanan bir dostluk oluşturmayı ilke edinmiştir.

Fikir 360 sektörel gelişmeleri yakından takip eder ve müşterilerine, projelerine bunu yansıtır. Yaptığı çalışmalarda güncel teknolojiyi kulanarak kendini sürekli modernize eder. Yerli ve yabancı birçok firmaya hizmet vermektedir.

Fikir360'ın tecrübeli ekibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıp, genç nesillere öncülük ederek bilgi birikimini paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyar. Bunun en yakın örneğı Türkiye'de ilk defa ücretsiz olarak düzenlenen “ SEO Konferansı 2014 İzmir “ dir. Fikir360'ın düzenlediği SEO Konferansı 2014 İzmir, Türkiye'nin tanınmış SEO Uzmanlarını konuşmacı olarak ve 250 kişilik katılımcıyı misafir etmiştir. Fikir360'ın SEO konusunadaki tecrübesi ve başarısının bir örneğidir; SEO Konderansı 2014 İzmir.

Proje Gelişim Süreci