NTV

SEO Konferansı İzmir'de

"SEO Konferansı 2014 İzmir", 18 Ekim’de Ege Üniversitesi’nde düzenlenecek. SEO alanında tanınmış isimler, bilgi ve görüşlerini katılımcılarla paylaşacak.

Devamı
Hürriyet Yazar Kafe

2014 İzmir SEO Konferansı Gerçekleşti

18 Ekim Cumartesi günü Ege Üniversitesi EBİLTEM’de gerçekleşen konferansa oldukça yoğun bir ilgi söz konusu idi. Aslında buradan da İzmir ve İzmir’deki internet, sosyal medya, SEO vb. alanlarda çalışanların, bu tarz organizasyonlara katılmaya ne kadar gönüllü olduklarını görebiliyoruz.

Devamı
Frm Tv

İzmir SEO Konferansı 2014

Fikir 360 Ana Sponsorluğu ve FRM TV Medya Sponsorluğu ile İzmir’de bir ilkin gerçekleştiği 2014 İzmir SEO Konferansı’nın tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Devamı
Webtekno

İzmir Seo Konferansı Gözlemlerimiz

Fikir 360 tarafından düzenlenen bu konferansa birbirinden değerli ve Türkiye'de SEO konusunda gayet yetkin kişiler konuşmacı olarak katıldı.

Devamı
Tam SEO

SEO Konferansı 2014 İzmir

Fikir 360 Ana Sponsorluğunda, “18 Ekim 2014 Cumartesi” günü gerçekleştirilecek olan SEO Konferansı 2014 İzmir organizasyonuna Türkiye’nin tanınmış SEO uzmanları konuşmacı olarak katılıyor.

Devamı
Fikri Mesai

2014 İzmir SEO Konferansı Gerçekleşti

İşte SEO alanında çalışan işin uzmanları bu boşluğu fart etmiş olmalılar ki bu sene SEO Konferansı’nın bir de İzmir ayağı düzenlendi.

Devamı
Kadın Bilişimci

SEO Konferansı İzmir’de

Türkiye’de de oldukça önemli bir yer edinen ve edinmeye devam eden; Google’da web sayfalarının üst sıralara çıkmasını sağlayan çalışmaların tümü olan SEO, 18 Ekim’de tüm SEO’cuları Ege Üniversitesi‘ndeki konferansta buluşturuyor.

Devamı
Kadın Bilişimci

İzmir SEO Konferansı

Konferans Fikir 360 tarafından gerçekleştirilen tamamıyla SEO konusuna hakim konuşmacılar ile SEO konusunda meraklı ve bilgili kişileri toplamak adına yapılan ücretsiz bir konferanstı.

Devamı

Proje Gelişim Süreci