Günümüzde markalar yeni müşterilerini %80 oranda sosyal medya kanallarından buluyor.

Peki biz sizin için neler yapabiliriz?

Hedeflediğiniz müşteri kitlesini sizin için özelleştirebiliriz, belirleyeceğimiz ilgi alanı, yaş ve cinsiyet gibi kriterler filtreyelerek sizi doğrudan hedef kitlenizle buluştururuz. örneğin bir kozmetik firmanız var, 20 yaş ve üzeri bay veya bayan daha önce kozmetik ile alakalı sayfaları beğenen internet üzerinden doğrudan alışveriş yapan hedef kitleyi belirler ve size yönlendiririz.

Sosyal Medya Yönetimi ile sayfa beğenisi ve takipçi sayınızı arttırabiliriz, Bu şekilde uzun vadeli marka bilinirliğinizi güçlendirebilir. Sosyal medya pşlatformlarında sayfanızı beğenen kişiler tüm paylaşımlarınızı görür, üstlik bunun için bir ücret ödemezsiniz, beğendikleri veya paylaştıkları herhangi bir paylaşımınızı onun arkadaşları da görür bu şekilde zincirleme olarak büyük bir ağı oluşur. Social medya ücretsiz olarak binlerce kişiye ulaşmanızı zağlayan en kolay yol. Bu tarz bir tanıtım yada reklamın başka alanlarda ne kadar maliyetli olabileceğini bir düşünün.

Pazarlama stratejinizi belirler markanızın sürekli güncel kalmasını sağlarız. Güncel olaylar, Özel günler sosyal medya kanallarında çok ilgi gören ve çok çabuk geniş kitlelere yayılmakta, Markanıza özel tasarım ve paylaşımlarla özel günlerde farkedilir olmanız için çalışmalar yaparız.

Sosyal Medya ve yeniden pazarlama


Yeni müşteriler kazanmanız için rakip ve kullanıcı analizleri gibi çalışmalar yaparız. Tüm bu çalışmaların analizlerini değerlendirerek mevcut müşterilerize yeniden pazarlama yöntemlerini uygularız.

Aylık raporlamalar ile sizleri bilgilendirir orta ve uzun vadede pazarlama stratejilerimize yön veririz.

Teklif almak için BURAYA tıklayın. veya 0 554 468 53 43 arayabilirsiniz.

Proje Gelişim Süreci